פורסם ב- כתיבת תגובה

קידום אתרים מקצועי

ישיבת קידום אתרים מקצועי

יש הרבה מאוד מקדמי אתרים בישראל, בטח ביחס לכמות העסקים בארץ, אולם לצערנו הרב מרבית המקדמים הינם מקדמים חדשים או כאלה שלמדו את התחום מכמה מאמרים באינטרנט וחושבים שהם כשירים מספיק לקדם אתרים של בעלי עסקים בתשלום. מבלי לזלזל במקדמי אתרים אחרים (ויש באמת מקדמים נהדרים בתחום וחברות קידום מקצועיות מאוד) הרי שכאשר אתם בוחרים להכנס לפרוייקט קידום אתרים ומחפשים מקדם אתרים או חברת קידום אתרים לעבוד איתה, חשוב מאוד לבדוק מול מי אתם עובדים, לוודא שיש קבלות מאחורי החברה ולוודא שרמת העבודה הינם מקצועית ואיכותית. במילים אחרות, אתם רוצים לקבל שירות קידום אתרים מקצועי.

על ההבדלים בין קידום אתרים מקצועי לקידום אתרים חובבני

לגוגל יש אפס סבלנות לבעלי אתרים המנסים לקדם את האתר בשיטות "כובע שחור" (שיטות המנסות לנצל פרצות באלגוריתם של גוגל לקידום מהיר של אתר במעלה תוצאות החיפוש ולא מתוך חלוקה של תוכן בעל ערך או מתוך אכפתיות למשתמשי הקצה). מקדם אתרים שינסה טריקים מלוכלכים יגרום לכך שהאתר שלכם ייענש בצורה קשה על ידי גוגל ויהיה לכם קשה מאוד לנקות את המוניטין של האתר שלכם ולהעלות אותו מחדש בתוצאות החיפוש. מקדם מנוסה שמבצע עבודת קידום אתרים מקצועית, שם לב לדקויות הקטנות ביותר, יודע להתאים מראש את האתרים לקראת עדכונים גדולים של גוגל ולבצע מעקב ושיפור מתמיד על מדדים שונים באתר עצמו. מקדם חובבני ינסה לחסוך בעלויות עבור כלי קידום וכלי אנליטיקס החשובים לביצוע העבודה בצורה מקצועית, ינסה לעגל פינות ולחסוך בזמן עבודה כדי להרוויח יותר או כדי לתת הצעות מחיר מוזלות יותר ללקוח. 

היתרונות והחשיבות של עבודה מול חברת קידום אתרים מקצועית

  • ניתן להיות רגועים יותר שהעבודה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים שעושים שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.
  • דוחות מסודרים בכל חודש או יותר מפעם בחודש בהתאם למה שסוכם בין הצדדים עם מפרט אודות העבודה שבוצעה החודש ללקוח.
  • החברה תספק תכנים שוטפים לשמירה על אתר מעודכן ופעיל.
  • החברה תעקוב אחר התנהגות והתנהלות הגולשים באתר, תפעל לטובת שיפור חוויית המשתמש באתר ושיפור ביצועי האתר כדי להגדיל את אחוז ההמרות באתר.
  • חברה מקצועית תדע לבצע התאמות מהירות לאתר לקראת עדכונים גדולים של גוגל העומדים לצאת לאוויר או כאלה שיצאו לאוויר ללא הודעה מוקדמת מגוגל ויש לבצע התאמות מהירות כדי שהאתר לא יינזק בגוגל.

איך לבחור חברת קידום אתרים?

דניאל מסטר, מקדם אתרים ותיק ומנוסה, ובעלי חברת ה-SEO המובילה מסה מדיה – מספר לנו שהבחירה בחברת קידום מקצועית הינה קריטית. חשוב להיזהר מהצעות מחיר מוזלות מדי כיוון שאי אפשר לקדם אתר בצורה מקצועית ורצינית בתקציב מועט, בטח לא בתחומים תחרותיים יותר. כדאי לעבוד מול חברה העובדת עם הסכם חתום בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.